Друк
Категорія: Наши Новости
Перегляди: 3054

Підсумкові таблиці Всеукраїнських очних змагань з радіозв`язку на КХ телеграфом (QRP) "Кубок Карпат" 2016 року, м.Ужгород.

 

ТАБЛИЦЯ ТЕХНІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

 1-Й   ТУР       21 МГц.

МІСЦЕ

ПОЗИВНИЙ

ЗАЯВЛЕНО

QSO

ПІДТВЕРДЖЕНО

QSO

1

UR5WMM

100

81

2

UW8SM

90

68

3

UT5DL

70

60

4

UW5SW

72

58

5

UT3WX

66

54

6

UT2UB

77

54

7

UZ5DX

71

50

8

UT5SA

60

49

9

UT8IO

56

42

10

UT3GF

74

38

11

UT5EL

44

34

12

UR3CBC

32

24

13

UR5SLW

34

23

14

UT7DR

21

19

15

UT9EZ

25

16

16

UZ5UA

13

6

17

UX1DC

17

5

 

 

Головний суддя   - Чліянц Г.А    UY5XE

Головний секретар  - Довбака В.М.   UZ5DZ

 

ТАБЛИЦЯ ТЕХНІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

2-й ТУР 28 МГц.

 

МІСЦЕ

ПОЗИВНИЙ

ЗАЯВЛЕНО

QSO

ПІДТВЕРДЖЕНО

QSO

1

UW8SM

106

90

2

UT3WX

85

79

3

UT2UB

85

73

4

UR5WMM

79

72

5

UT3GF

88

72

6

UT5DL

81

71

7

UZ5DX

88

71

8

UT8IO

65

49

9

UT5EL

56

47

10

UT5SA

52

45

11

UW5SW

65

39

12

UR5SLW

46

33

13

UR3CBC

36

26

14

UT9EZ

38

21

15

UT7DR

23

20

16

UX1DC

25

14

17

UZ5UA

17

10

 

 

Головний суддя   - Чліянц Г.А

Головний секретар -  Довбака В.М.

 

ТАБЛИЦЯ ТЕХНІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

(ЗА СУМОЮ ДВОХ ТУРІВ).

МІСЦЕ

ПОЗИВНИЙ

1 ТУР

2 ТУР

СУМА

1

UW8SM

68

90

158

2

UR5WMM

81

72

153

3

UT3WX

54

79

133

4

UT5DL

60

71

131

5

UT2UB

54

73

127

6

UZ5DX

50

71

121

7

UT3GF

38

72

110

8

UW5SW

58

39

97

9

UT5SA

49

45

94

10

UT8IO

42

49

91

11

UT5EL

34

47

81

12

UR5SLW

23

33

56

13

UR3CBC

24

26

50

14

UT7DR

19

20

39

15

UT9EZ

16

21

37

16

UX1DC

5

14

19

17

UZ5UA

6

10

16

 

Головний суддя   - Чліянц Г.А   UY5XE

Головний секретар  - Довбака В.М.   UZ5DZ

ТАБЛИЦЯ КОМАНДНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

(ЗА СУМОЮ ДВОХ ТУРІВ).

 

МІСЦЕ

КОМАНДА

ОПЕРАТОРИ

СУМА ОЧОК

1

ЛЬВІВ

UR5WMM, UT3WX

286

2

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-1

UW5SW,

UW8SM

255

3

ЗАКАРПАТТЯ-1

UT5DL,

UZ5DX

252

4

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-2

UT5SA,

UR5SLW

150

5

м.КИЇВ

UT2UB,

UZ5UA

143

6

ДНІПРОПЕТРОВСЬК

UT5EL,

UT9EZ

118

7

ХЕРСОН

UT3GF

110

8

ДОНЕЦЬК

UT8IO

91

9

ЗАКАРПАТТЯ-2

UX1DC,

UT7DR

58

10

ЧЕРКАСИ

UR3CBC

50

 

Головний суддя   - Чліянц Г.А    UY5XE

Головний секретар  - Довбака В.М.  UZ5DZ

Враження Головного судді   читати http://deltaclub.org.ua/poleznaya-informatsiya/pervyj-blin-ne-komom.html

Канал онлайн трансляції https://youtu.be/oOP8iMvaTCs

Фотозвіт  http://ur7d.org/fotootchjoty/kubok-karpat-2016